top of page

Profesjonalny serwis samochodowy w Lesznowoli

Zapraszamy na stronę serwisu CarFix, od lat zajmującego się naprawą aut osobowych, także hybrydowych oraz elektrycznych. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego warsztatu z gwarancją satysfakcji, dobrze trafiłeś.

Nasze usługi

Przegląd techniczny pojazdów

Wymiana opon

Naprawa klimatyzacji

Poznaj więcej oferowanych przez nas usług

Naprawa układu hamulcowego

Naprawa silników spalinowych, hybrydowych i elektrycznych

Wymiana oleju i płynów pojazdu

Naprawa skrzyni biegów

O nas

Zapewniamy najwyższej jakości usługi napraw aut osobowych

Serwis samochodowy CarFix jest kontynuacją warsztatu Kia Plaza funkcjonującego przy ulicy Czyżewskiej w Warszawie w latach 2000-2017, a więc posiada ponad 20-letnie doświadczenie w naprawach aut marek koreańskich i nie tylko. Pracownicy serwisu posiadają najwyższe certyfikaty i przeszli wszelkie niezbędne szkolenia otrzymując najwyższy stopień Master. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybką i rzetelną diagnostykę usterek oraz fachową naprawę.

Contact

Poznaj opinie naszych usatysfakcjonowanych klientów

Trafiłem tam przez przypadek i już wiem, gdzie będę naprawiał swoją Kia Sportage. Właściciel bardzo pomocny i konkretny. Dawno nie byłem przyjęty w warsztacie na tak wysokim poziomie.

Bartosz

Szybka i fachowa obsługa, a w dodatku w miłej atmosferze. Już kilka lat tu serwisuje samochód i nigdy nie miałam żadnego problemu.

Marlena

Fachowa i miła obsługa. Jeżdżę z moim Hyundaiem ponad 40 km do Lesznowoli, ale warto. Z Panem Robertem zawsze można porozmawiać o samochodach, widać że ma wiedzę i zna się na mechanice.

Bartek

carfax.png
bottom of page